СЕРТИФІКАТИ ВІД “СІМ КОНТИНЕНТІВ”! ДАРУЙТЕ ПОДОРОЖІ!

Так, цей день настав! Вам більше не потрібно ламати голову над тим, що ж подарувати коханим і близьким людям.
Не потрібно бігати по магазинам, вишукувати найбільш підходящий варіант в інтернеті, переживати, чи встигнуть подарунок доставити вчасно, і чи точно він сподобається тому, кому ми Ви його даруєте. З цього дня Ваші подарунки завжди будуть найбажанішими – адже ми створили для Вас спеціальні подарункові сертифікати! Даруйте коханим і близьким найпрекрасніші і незабутні подорожі!

Найкращий подарунок
Наші сертифікати – це ідеальний подарунок, адже хто не любить подорожі?
І ось, що Вам потрібно  про них знати:

 • Подарунок до будь-якого приводу. Вже зараз ми розробили 4 варіанти сертифікатів на День народження, Новий рік, подарунок на весілля і для компаній – для заохочення співробітника за хорошу роботу. Однак ми з задоволенням зробимо для Вас індивідуальний дизайн – просто скажіть, з якого приводу у Вас свято!
 • Суму Ви вибираєте самі. Ми можемо зробити сертифікати з конкретними сумами або ж без зазначення суми, щоб Ви могли самі її визначити під кожен випадок!
 • Ласкаво просимо в офіс туристичної агенції “СІМ КОНТИНЕНТІВ” за покупкою сертифікатів, даруйте людям хороші емоції, адже немає кращих емоцій, ніж емоції від чудового відпочинку !

  Скажіть «ні» кухонним комбайнам і каструлям для молодят або іменинників. Скажіть «ні» подарункам, які не підійшли за розміром, не сподобалися за кольором або які нікуди поставити, хоча Ви так довго і ретельно їх вибирали. Скажіть «ні» біганині по торговим центрам в пошуку «чогось особливого, але ще не знаємо, чого саме». Скажіть «так» подарункам, які неодмінно сподобаються усім – адже більшість людей мріє саме про подорожі!

  Виконуйте найзаповітніші мрії коханих і близьких людей! А ми в “СІМ КОНТИНЕНТІВ” Вам із задоволенням в цьому допоможемо!

   
  Контакти

  м. Івано-Франківськ
  вул. Галицька, 34

  099 38 68 705
  068 19 74 247

  7continentstour@gmail.com

  Напишіть нам

  Замовити дзвінок

  Замовити дзвінок